Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2016-06-02
godzina 17:00

Enid

Enid

Witam mam na imię Maria. Zajmuję się wróżeniem z kart klasycznych. Jest to tradycja rodzinna, wróżyła moja mama i babcia. Kartomacja...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Szykuje się dzień na zabawę, beztroskie spędzanie czasu, spotkanie ze znajomymi, grill. Postaw na wszelkiego rodzaju kontakty międzyludzkie w tym dniu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Odpocznij. Zregeneruj siły do dalszych działań. Wyjdź na łono natury, zrelaksuj się i podsumuj tydzień. Nabierzesz ochoty do spacerów i aktywności poza domem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) W tym dniu zaufaj swojej intuicji i wiedzy. Nie bądź w „gorącej wodzie kąpanym”. Wszelkiego rodzaju poświęcenia przyniosą Ci profity. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) W tym dniu Twoja intuicja będzie szczególnie wrażliwa-ufaj jej. Będzie to dzień na odpoczynek, regenerację. Odrzuć od siebie stres, przeczytaj książkę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Staraj się nie przemęczać. Dzisiejszego dnia pojawi się wiele spraw, które będą musiały zostać przez Ciebie szybko rozwiązane. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Szykuj się na krótki popołudniowy wyjazd bądź spotkanie w gronie znajomych, rodziny. Dzisiejszy dzień spędź na świeżym powietrzu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Zaplanuj przyszły tydzień już dziś. Osoby pracujące powinny spodziewać się dodatkowych profitów ze swojej pracy. Postaraj się zorganizować czas kreatywnie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Szykuj się na krótki popołudniowy wyjazd bądź spotkanie w gronie znajomych, rodziny. Dzisiejszy dzień spędź na świeżym powietrzu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Zadziałaj w miłości! Możliwe spotkanie z ukochaną osobą, pierwsza randka. Bądź otwarty na nowe znajomości, które pojawią się na horyzoncie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Spędź jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Wszelkiego rodzaju plany, które snujesz, w tym dniu znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Dzień stabilny bez zbędnych problemów. Najlepiej pozostań w domu i zajmij się sobą. Odpocznij i wyjdź na ogród. Zajmij się domem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Wypocznij, zrelaksuj się, a ten dzień poświęć rodzinie i przyjaciołom. Nie zwracaj uwagi na problemy dnia codziennego znajdź w swoim wnętrzu odrobinę szczęścia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Maria

Kobieta pełna wdzięku i subtelności. Potrafi zjednać sobie...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Topić

we śnie to zapowiedź groźnej choroby i strat finansowych;...

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Rak - Maj 2016 (23.06 - 22.07)

Maj dla Raków będzie obfitował w miłe wydarzenia,  przyjemne doznania, wzajemne zrozumienie i poczucie harmonii w trwających związkach. Spokój, który odczujecie nie będzie jednak wiązał się z nudą. W wolnym czasie skupcie się na tym, co daje Wam przyjemność, a uwolnicie swoje myśli  trosk dnia codziennego. W maju zwolnijcie nieco tempa, zaskoczcie partnera  miłą niespodzianką - dajcie coś od siebie, a zyskacie podwójnie. Raki nie będące w związku powinny skupić się przede wszystkim na własnych potrzebach i oczekiwaniach. Randki mogą okazać się męczące lub nudne, w maju nie będzie Wam łatwo odnaleźć bratnią duszę.Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Amber

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I życiową wiedzą i pasją.Droga Tarota to odpowiedzi na wiele trudnych pytań, to kierunkowskazy i wskazowki. Jednak nie należy...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
E-mail SMS chat Chat Callback 700 Imprezy Salonik

Erwin

~Witam serdecznie ~Jestem tarocistą,doradcą duchowym,wróżę z kart tarota, lenormand, run,kart anielskich a także cygańskich.Wchodzę poprzez datę ur w Państwa energetykę co jest powiązane z jasnowidzeniem.Jestem również ekspertem od zajmowania się sprawami trudnymi...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------

Wróżka Ewa

(R)Dla wróżki Ewy świat ezoteryki jest pasją i interesował ją od zawsze. Jest Mistrzem i Nauczycielem Reiki. Potrzebującym przesyła energię Reiki, która uzdrawia, oczyszcza i harmonizuje czakry. Ukończona szkoła, kursy i warsztaty pozwoliły jej uzyskać ogromną...
WOLNY
Monk
NOWY
--------
1 2 3 4 5