Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140

Arkana Magii TV
Już 2017-01-25
godzina 20:00

Yosei

Yosei

Tarot, OSHO- karty przeznaczenia , Numerologia, interpretacja snów, jadnowidzenie - podpieram solidnym wykształceniem w kierunku doradztwa. I...
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Zadbaj o większy ład wkoło siebie, nie tylko w zaciszu domowym, ale również w pracy, nie ład tylko spowodni twój tok myślenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Na pierwszym miejscu będzie rodzina, chwile spędzone z nimi pozwolą ci na odzyskanie energii i wyciszenie przed kolejnymi wyzwaniami. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Dzień dość napięty, mogą powstać konflikty w rodzinnym gronie. Nie daj sobie wybić argumentów, twoja postawa da ci silną pozycję. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Możesz być dzisiaj w centrum zainteresowania, do tego perspektywy zaczynają dla ciebie wychodzić na plus, bierz byka za rogi i do przodu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) W koło ciebie może się tworzyć mało przyjemna atmosfera. Nie daj się jej porwać, tylko działaj po swojemu, pokonasz wszelkie trudności. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Czasem za bardzo wybrzydzasz, skup się na jednej rzeczy i spokojnie, ale metodycznie do niej dąż. Nie bój się prosić o pomoc najbliższych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Myśl pozytywnie, przed tobą wizja zmian i to zdecydowanie na lepsze. Czas sprzyja twoim planom i pomysłom. Używaj tylko solidnych argumentów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Jeśli najdzie cię ochota na przemeblowanie czy zmianę fryzury, to zrób to, nie odkładaj ciągle wszystkiego na później, że niby nie masz czasu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Będziesz mieć blokady w kwestiach rozwoju. Nie łam się, to tylko chwilowe, wszelkie przeciwności już za chwilę całkowicie znikną z horyzontu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Dzisiaj znajdź czas na chwilę tylko i wyłącznie dla siebie, w ostatnim czasie zbyt dużo jest na twoich barkach. Czasem należy trochę odpuścić. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Dużo spaw do załatwienia, w zasadzie wypełni cały dzień. Pilnuj dokładnie dokumentów, a w zasadzie ich treści, w pośpiechu, można coś przeoczyć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Staraj się być odważniejszy w podejmowaniu decyzji w kwestiach zawodowych. Możesz liczyć na przychylność losu w swoich poczynaniach. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię żeńskie:

Halina

Halina jest bardzo uczuciowa i wrażliwa. Ma ogromną moc...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Introligator

Niewielkie zyski

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 310 23 03 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Rak - Styczeń 2017 (23.06 - 22.07)

Styczeń jest dla Ciebie trudny. Tak myślisz? Nie, po prostu nie lubisz zimy i marzysz żeby już sobie poszła. Nie martw się każdy dzień jest dłuższy od poprzedniego. Wprowadź więcej optymizmu. Marudzeniem i kwaśna miną nic nie zmienisz. Raczej stworzysz napiętą atmosferę i przy pierwszej okazji czeka Cię z partnerem kłótnia. W styczniu można ogrzać się we dwoje przy dobrej komedii. Od połowy stycznia zaczniesz nabierać chęci do działania. Przyrost dobrej energii uczyni z Ciebie ideał. Partner nie będzie mógł wyjść z podziwu a teściowa będzie mówić – Iż zawsze wiedziała, że jesteś czarujący i troskliwy dla rodziny.

Osoby samotne ciężko będzie wyciągnąć z domu. Trzeba wymyślić dobry powód żeby Rak dał się zabrać z domu w zimowe wieczory. Raczek woli po oglądać TV. Albo coś podłubać. Jak już wyjdzie, zmienia się nie do poznania. Jego blask lśni na odległość. Lgną do niego wszyscy, bo z każdym złapie temat. Idealny czas na spotkania od 18 stycznia do 21 stycznia. Trochę trudniejszy czas będziesz mieć po 23 stycznia aż do 26. Możliwe, że zaziębiony wystawaniem za biletami pod kinem będziesz musiał wyleżeć. Nie martw się zapadłeś tak w sercu pewnej osoby, że z pewnością będzie o Ciebie się troszczyć.

Rada losu

Nie wracaj do wspomnień. One nic nowego nie wnoszą, tylko psuja samopoczucie. wiesz jaki wrażliwy jesteś. Zmotywuj się do działania, niech inni widzą, że po trudnych przejściach nie kładziesz uszu po sobie.Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka Iss

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Noma

Witam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego klientka mam bardzo indywidualne podejście....
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil. Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------

Satis

Jestem Tarocistką - Parapsychologiem jednak interesuję się również Psychotroniką. Trener Rozwoju Osobistego, posiadam III Stopień Reiki i od wielu lat zgłębiam nauki Huny. Pracuję również z energią świec, kamieni i ziół z ukierunkowaniem na magie...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------
E-mail Callback SMS chat 700 Chat Imprezy Salonik
1 2 3 4 5