Logo
Nie wiesz jak dalej pokierować swoim życiem? Masz wątpliwości co do swoich wyborów. Zapytaj doświadczonego Eksperta. Zadzwoń teraz na numer 708 788 275 lub napisz sms o treści WRA.(swoje pytanie) na numer 72140
Bon

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Jeżeli jesteś przemęczony to najwyższy czas zaplanować urlop. Krótki wyjazd będzie również zbawienny. Najlepszy kierunek nad morze. Wystrzegaj się szastania pieniędzmi i uważaj na fałszywe osoby. Praca - kreatywna i dużo zapału. Uczucia - potrzeba miłości drugiej osoby. Zdrowie - uważaj jedynie na układ kostny. Wibracja czakr - zadbaj o czakre splotu słonecznego. Na co warto uważać - wyprawa w góry może zakończyć się nie miło. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Ktoś obdarzy cię dużym zaufaniem. Osobie szczerej i skromnej, możesz zaufać. Perswazją i naświetleniem sytuacji więcej zdziałasz, niż represjami i groźbami. Opanuj nerwy. To przedostatni dzień pracowitego tygodnia, nie warto psuć sobie i innym humorów. Praca - będziesz mieć dużo pomysłów, ale mało okazji do ich realizacji. Uczucia - prawdziwa szansa na miłość. Zdrowie - zbadaj układ pokarmowy. Wibracja czakr - otwórz czakre serca. Na co warto uważać - będziesz ciekawski i bardzo wścibski. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Zanim wyjedziesz na długo upragniony urlop uporządkuj papiery i dokumenty. Twoja intuicja i sprawność organizatorska pomoże ci znaleźć gotówkę na wyjazd. Praca - zakończysz wszystkie projekty. Uczucia - w domu sielanka. Na razie stagnacja. Rodzinne uczucia stoją w miejscu. Zdrowie - bardzo dobra kondycja. Wibracja czakr - splot słoneczny trzymaj w ryzach. Na co warto uważać - zadbaj o czas, na wypoczynek. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Dzień sprzyja komunikacji międzyludzkiej. Wsparcie, dobrych doradców. Staniesz się obiektem towarzyskich i zawodowych zainteresowań. Tylko nie przesadź z emocjami. Jeżeli organizujesz spotkanie zawodowe to sprawdź jeszcze raz wszystkie rezerwacje. Praca - od rana masz wenę do pracy. Same dobre pomysły. Uczucia - nie zapominaj o rodzinie. Zdrowie - 100%. Wibracja czakr - obniżka pracy czakr. Na co warto uważać - najlepiej dzisiaj nie wychodzić z domu jeżeli będziesz źle ubrany. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23)

  Lwy marzą o urlopie. Pomimo zawodowo - wakacyjnego relaksu powinieneś bacznie obserwować sytuację zawodową. Teraz masz szanse odkryć, zgłębić nieznane tajemnice zawodowe kolegów i koleżanek. Sierpniowy czwartek nie może stać się dla ciebie dniem relaksu. Zadzwoni dzisiaj ważny telefon. Praca - realizuj śmiałe plany. Uczucia - dopiero w odległy poniedziałek. Zdrowie - relaks odcinka lędźwiowego. Wibracja czakr - medytacja. Na co warto uważać - na wypadki w drodze do i z pracy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Mniej mów, a więcej słuchaj i uśmiech. Motto na czwartek. Czwartek to nie ostatni dzień tygodnia. Nie możesz o nim zapomnieć w czwartkowy dzień. Jeżeli zarządzasz osobami zadbaj, aby twój zapał udzielił się nawet największym ponurakom. Nie pozwól, aby ktoś z twojego najbliższego otoczenia źle się czuł. Praca - leniwy dzień. Uczucia - wokół ciebie może zagościć nowa miłość. Zdrowie - może boleć głowa. Wibracja czakr - uspokoić. Medytacja. Na co warto uważać - sprawdzaj wszelkie umowy , które podpisujesz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Zaborczość dzisiaj nie jest wskazana. Nie narzucaj innym swojego zdania, przemyśl trzy razy wypowiedz. Z dystansem traktuj rywali. Dzisiaj uważaj na wpadki finansowe. Jeżeli jeździsz miejską komunikacją to nie zapomnij skasować biletu. Praca - praca jak co dzień, upłynie spokojnie. Uczucia - nadchodzi czas miłosnej stabilizacji. Zdrowie - 98%. Wibracja czakr - uruchamiamy dzisiaj czarkę trzeciego oka. Na co warto uważać - na nowe znajomości. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Podróż. Trudne sprawy przekażesz komuś innemu. Odpoczywaj i dobrze się baw. Zdobędziesz nowych przyjaciół. Ciesz się wakacyjnym wypoczynkiem.
 Dzisiaj można dużo mówić i wykazywać się erudycją. Wycieczka za miasto. Rzeka, plaża, upragniony odpoczynek. Kto w ten dzień pracuje, ma dzisiaj sielankę. Idealny dzień dla skorpionów obiboków. Szef dzisiaj nawet podaruje lenistwo. Praca - miłosne amory w pracy. Uczucia - musisz otworzyć serce na rodzinę i znajomych. Zdrowie - 100%. Wibracja czakr - pilnuj czakry serca. Na co warto uważać - zadbaj o wygodne obuwie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dobry start tygodnia, a dzisiaj już czwartek. Nie odpuszczaj rozpoczętych zadań. Mogą się pojawić problemy z bliskimi. Ważna wiadomość z dalekich stron. Praca - możliwy awans. Uczucia - emocje sięgają zenitu. Zdrowie – 80%. Wibracja czakr – otwieraj czakre serca. Na co warto uważać – dbaj o dom, wtedy dostaniesz awans. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Uwaga. W tym dniu nie łam zasad prawa. Możliwe, że przekroczysz szybkość i tym razem będzie mandat. Stosuj się w czwartkowy dzień do wszelkich regulaminów. W innym wypadku skończysz dzień rozczarowany. Wspaniały dzień na szaloną, wieczorną zabawę. Praca - istnieje tylko jak jesteś za biurkiem. Nie masz, co liczyć na finalizacje projektów zadań w tym tygodniu. Uczucia - będziesz atrakcyjny, pożądany i podziwiany. Zdrowie - zbadaj układ pokarmowy. Wibracja czakr - jedynie czego brakuje? Otwarcia czakry trzeciego oka. Na co warto uważać - zmień dawne nawyki. Takie zmiany przeobrażą twoją osobowość. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Zaskakujący wyjazd, wyjście do teatru. Miłe spotkanie w gronie znajomych. Unikaj krętych dróg, gry pozorów. Uważaj na parkingu jak parkujesz samochód. Praca - prawdziwa miłość w pracy. Uczucia - powściągliwe, bez szaleństw. Zdrowie - 100%. Wibracja czakr - wszystko się unormowało. Na co warto uważać - na miłość i przyjaźń z najbliższą osobą. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Nie bądź skąpy i narusz domowy budżet, a nawet oszczędności. Wyjedź w ładne okolice, krajobrazy. Teraz są najlepsze miesiące wakacyjne dla twojego zdrowia. Zafunduj sobie szczyptę luksusu. Praca - wakacyjne opowieści i rozleniwienie. Uczucia - miłość w pięknych odcieniach tęczy. Zdrowie - zwróć uwagę na krtań i zatoki. Wibracja czakr - 100%. Na co warto uważać - wyśmienity dzień. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Losowe imię męskie:

Adrian

Adrian to urodzony przywódca - pewny siebie...

Czytaj więcej

Losowy sen:

Jeść

kiedy konsumujesz - przepowiada Ci to nadejście wiadomości.

Czytaj więcej
Karta Callback Zadzwon

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Zagranica

Centrum Wsparcia Klienta

22 445 24 04 Zapraszamy do:
Dział Pomocy Online

Horoskop miesięczny miłosny

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny miłosny - Rak - wrzesień 2014 (23.06 - 22.07)

Czas pomyśleć o uzdrowieniu relacji z ukochanym, gdyż ostatnio nico oddalacie się od siebie a to może nieco skomplikować wasze dotychczasowe układy. Nie spoczywaj na laurach, nie jest tak różowo jak myślisz. Dobrze wiesz, że Twoje związki wymagają nieco więcej uwagi, rutyna w związku to zabójstwo .Zwróć szczególną uwagę w nadchodzącym czasie na swojego ukochanego i jego potrzeby.Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Ezoterium Wróżka Beata

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Wróżka Sybila

Nazywam się Sybila. Zajmuję się Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Jestem Wróżką posiadającym dar jasnowidzenia. Na co dzień od dwóch lat czynnie pomagam Państwu, nie tylko na spotkaniach osobistych, ale też na liniach telefonicznych. Ukazuję...
WOLNY
Monk
NOWY
PROMOCJA
BON
E-mail Chat SMS chat 700 Kamera Callback Imprezy Salonik

Noma

OD 17.07.2014 DO 26.07.2014 JESTEM NA URLOPIEWitam serdecznie,Wielu ludzi zna mnie pod pseudonimem Noma. Od dzieciństwa mam dar, który z biegiem lat tylko się rozwija. Jestem osobą konkretną i takie są moje wróżby. Jednak nie brakuje w nich empatii. Do każdego...
WOLNY
Monk_tv
ZAUFANY
--------

Anubis

Witam serdecznie wszystkich zaglądających na mój profil.Mam na imię Paweł (Anubis) i jestem na tym portalu po to by wam pomóc. Jeżeli macie jakiś problem życiowy i potrzebujecie rzetelnej informacji bez ściemniania i koloryzowania, to jesteście we właściwym...
WOLNY
Monk
ZAUFANY
--------
Callback SMS chat 700 E-mail Chat Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5